flaga-pl.jpg
ico_fr.gif
flaga-en.jpg
ico_se.gif
ico_de.gif
ico_ru.gif
Pdf
Drukuj

Głosowanie w budżecie obywatelskim

 

PAPIEROWO I ELEKTRONICZNIE

Głosowanie w Budżecie Obywatelskim stało się dla wielu mieszkańców miast i gmin okazją do współdecydowania o wydatkach z pieniędzy publicznych. Niestety wiele miast i gmin nie korzysta jeszcze z praktycznych i tanich głosowań elektronicznych. 

 

NOWOCZEŚNIE I TANIO

Gmina Nysa pierwszy raz zaproponowała mieszkańcom możliwość oddania głosów w ramach Budżetu Obywatelskiego w formie elektronicznej. Po zakończeniu głosowania okazało się, że ok 50% wszystkich głosów zostało oddanych w formie elektronicznej. Cieszy fakt, iż było to 20% wszystkich mieszkańców Nysy.

 

SAMODZIELNIE I PROFESJONALNIE

Pracownik urzędu Gminy Nysa samodzielnie przygotował elektroniczny wzór formularza za pomocą Aplikacji Elektronicznych Formularzy (AEF), opracowanej przez naszą firmę, CONCEPT Intermedia. Dzięki prostemu panelowi zarządzania oraz różnorodności pól cały proces mogł zostać stworzony i przeprowadzony bez znajomości wiedzy informatycznej. Po zakończeniu głosowania zebrane dane przeanalizowano na wykresach i zestawieniach. Wyekspotrowane z AEF dane posłużyły dodatkowo analizie statystycznej.

 

Zobacz więcej informacji na temat Aplikacji Elektronicznych Formularzy.

 

Poproś oo dokumentację dla AEFFormularz kontaktowy

Wycena
Specyfikacja
Kontakt
Pdf
Drukuj
Powrót
Zaufali nam_